Сертифікація і контроль якості

 ПРАТ „Галенергобудпром” виготовляє продукцію, що підлягає обов’язковій сертифікації.

Кожна відпущена продукція даного переліку має сертифікат якості, копія якого надається клієнту. Підприємство зберігає оригінали всіх сертифікатів, що були надані йому після проведення випробовувань на підтвердження відповідності.

 Гарантійний термін експлуатації опор виробництва ПРАТ „Галенергобудпром” складає 50 років з моменту їх встановлення, а залізобетонних будматеріалів – 30 років.

Внутрішній контроль якості здійснює відділ технічного контролю. Основними завданнями відділу технічного контролю ПРАТ „Галенергобудпром” є: попередження випуску (доставки) підприємством продукції, що не відповідає вимогам стандартів і технічних умов, затвердженим зразкам (еталонам), проектно-конструкторській і технологічній документації, а також покращення виробничої дисципліни та підвищення відповідальності всіх ланок виробництва за якість виготовленої продукції.

Заводська лабораторія проводить поточні і позапланові перевірки готових виробів та поопераційний контроль якості.

Працюючи на ринку залізобетонних конструкцій для будівництва в енергетиці, промисловому та цивільному будівництві з 1963 р., підприємство здобуло репутацію надійного партнера, продукція якого, завдяки високій якості та надійності, користується попитом у споживачів України та країн СНД.