• залізобетонні стійки забезпечують значно вищу якість за основними показниками ніж у аналогічних виробів з металу.

 

• центрифуговані стійки призначені для будівництва високовольтних ліній у любих кліматичних умовах при неагресивній, слабо, середньо і агресивній степені впливу, встановлених проектною документацією згідно з СніП 2.03.11-85, а також при сейсмічності району будівництва до 9 балів включно.

• центрифуговані стійки призначені для будівництва при розрахунковій температурі до мінус 55о С згідно СНіП 2.01.07-82  в районах по тиску вітру і у районах по товщині стінки ожеледиці згідно СНіП 2.01.07-85;

• марка бетону по морозостійкості і водопроникності: 

    нижче мінус 40о С – F200 i W8; 

    мінус 40 о С і вище – F150 i W6;

• вітрові навантаження до 30 м/сек;гарантійний термін експлуатації стійок не менше 50 років .

Процес виготовлення центрифугованих опор є складним і бегатоетапним. Дане виробництво вимагає високоякісної бетонної суміші. Тому підприємство, використовує тільки високоякісні матеріали від найкращих постачальників.

Для виходу на нові ринки збуту і зміцнення своїх позицій на ринку збуту ПРАТ „Галенергобудпром” проводить політику диверсифікації, відновлюючи виробництво підстанційного та лінійного залізобетону, що було  майже повністю втрачене  у період економічної кризи.

Так, з 2005 року відновилось виробництво залізобетонних фундаментів типу Ф.

Власними силами підприємства були відновлені та виготовлені нові опалубки для виробництва даної продукції. Вже у перший рік виробництва було реалізовано близько 400 шт. фундаментів. Впровадження у виробництво нових видів продукції триває й по сьогодні. 

Також протягом останніх років розпочато виробництво таких видів продукції: 
-стійки залізобетонні (віброопори) СВ 95-2 та СВ 105-3,6 (9,5м і 10,5м висоти);
-палі набивного та складеного типу з квадратним січенням 30х30 см для житлового та промислового будівництва;
-фундаменти підвищені складені та складені типу ФМ-1;ФМ-2;ФПС та ФС;
-фундаменти під обладнання трансформаторних підстанцій (лежні) – ЛЖ;
-металеві опори для ліній електропередач 35-750 кВ.
Загальна номенклатура товарного випуску ПРАТ “Галенергобудпром” на даний час становить близько 200 видів продукції.
Кожна відпущена продукція даного переліку має сертифікат якості, копія якого надається клієнту. Підприємство зберігає оригінали всіх сертифікатів, що були надані йому після проведення випробовувань на підтвердження відповідності. Періодично ПРАТ „Галенергобудпром” дає запит у ТзОВ "Агробуд-Є" м.Тернопіль для проведення випробовувань на стендах підприємства з метою підтвердження якості продукції згідно маркування. Гарантійний термін експлуатації опор виробництва ПРАТ „Галенергобудпром” 50 років з моменту їх встановлення, а залізобетонних будматеріалів – 30 років.
Внутрішній контроль якості здійснює відділ технічного контролю. Основними завданнями відділу технічного контролю ПРАТ „Галенергобудпром” є: попередження випуску (доставки) підприємством продукції, що не відповідає вимогам стандартів і технічних умов, затвердженим зразкам (еталонам), проектно-конструкторській і технологічній документації, а також покращення виробничої дисципліни та підвищення відповідальності всіх ланок виробництва за якість виготовленої продукції.
Заводська лабораторія проводить поточні і позапланові перевірки готових виробів та поопераційний контроль якості.
Працюючи на ринку залізобетонних конструкцій для будівництва в енергетиці, промисловому та цивільному будівництві з 1963 р., підприємство здобуло репутацію надійного партнера, продукція якого, завдяки високій якості та надійності, користується попитом у споживачів України та країн СНД.  
    Транспортування продукції здійснюється, вагонами, піввагонами, платформами та турнікетними пристроями на платформах для перевезення залізобетонних виробів та опор залізницею. Перевезення залізницею є найоптимальнішим для транспортування великих партій центрифугованих опор чи іншої продукції і використовується найчастіше. Для кріплення стояків на платформі використовують спеціальні турнікетні пристрої, які виробляє саме підприємство. На 1 зчепі (2 платформи) можна перевезти 10, 12, 16, 18 опор СК чи 6, 9 опор СЦ. Цей вид транспортування є найдешевшим при перевезенні гуртових партій на великі відстані. За надання послуг вантажоперевезення підприємство сплачує Укрзалізниці провізну плату, визначену у загальних залізничних тарифах. Підприємство має власну залізничну вітку довжиною 2500м.