Найбільшими клієнтами ПРАТ „Галенергобудпром” є: ВАТ “Південьзахіделектромережбуд”, ДП НЕК “Укренерго”, Південно-Західна ЕЕС, Західна ЕЕС, ТзОВ “Міг-95”, ВАТ “Київсільелектро”, ВП“Птахофабрика Миро-нівська”, ТОВ “Закарпатенергокомплект”, КП “Електропівденьзахідмонтажбуд МУ-6”, ЗАТ ”Електро”-всі регіональні управління, «Південна Енергетична Компанія», ТОВ “Житло-Буд”, ДП “Інтергал-Буд”, ДП Житомирська МК, ВАТ “Волиньобленерго”, ЗАТ"А.Е.С.Київобленерго", ПП”Енергоконструкція”, ТОВ “Чорноморенергоспецмонтаж”,ТзОВ «Міг-95», ТзОВ “Карбон”, ТзОВ “Нафта-Галичина”, ТзОВ “Новелл”, ТзОВ “Українські радіотелекомунікації”, ВАТ ЕК “Трансенерго”, ТзОВ “Скорзонера”, ТзОВ"УКР-КОМ", та інші.

Підприємство має досвід роботи на зовнішньому ринку. Імпортерами продукції ПРАТ „Галенергобудпром” є  Молдавія, країни Прибалтики та Росія.

ПРАТ “Галенергобудпром” постійно бере участь у тендерах на поставку залізобетонних виробів і металоконструкцій, що організовуються на ринку України. Так у 2005 році підприємство перемогло у тендері на поставку металоконструкцій для ДП НЕК “Укренерго”, у 2006 році здійснювало поставку підстанційного залізобетону  та металоконструкцій по тендерному замовленню Південно-Західної ЕС. Також у 2007 році Південно-Західна ЕС акцептувала тендерну пропозицію ПРАТ “Галенергобудпром” на поставку залізобетонних виробів. У 2008 році підприємство перемогло у тендерах по відвантаженню металоконструкцій для Західної ЕС ДП НЕК "Укренерго" та постачає залізобетонні вироби для УБМР "Укргазспецбудмонтаж" НАК "Нафтогаз України". Протягом останніх років неодноразово перемагало у тендерах на поставку стійок для ЗАТ "Ей-І-Ес Рівнеенерого". Протягом  всьго 2009року здіснювамося відвантаження колією та вантажним автотранспортом для замовника  ВАТ"Південьзахіделектромережбуд" та "Київсільелектро", які мали частину будівництва лінії ЛЕП "Київська 750кВ" Рівне-Київ 

Продукцію виробництва ПРАТ “Галенергобудпром” використовують найбільші монтажні підприємства енергетики при будівництві підстанцій: Західно-Українська 750 кВ, Північна 110 кВ, Кримська 330 кВ, Київська 750 кВ, а також будівельні компанії при операторах мобільного зв’язку для монтажу радіовеж.